Vyberte vozidlo

 • Osobné
 • CITROËN C1

 • CITROËN C3

 • CITROËN C3 Aircross

 • CITROËN C-Elysée

 • CITROËN C4 Cactus

 • CITROËN C5 Aircross

 • CITROËN C4 Spacetourer

 • CITROËN Grand C4 Spacetourer

 • CITROËN Berlingo

 • CITROËN Spacetourer

 • CITROËN Jumpy

 • CITROËN Jumper

 • Úžitkové
 • CITROËN Berlingo Van

 • CITROËN Jumpy

 • CITROËN Jumper

Vyberte servisný kontrakt

 • CITROËN EssentialDrive

  Predĺženie dvojročnej zmluvnej záruky výrobcu vám umožní si v pokoji užívať všetky výhody, ktoré vyplývajú zo skúsenosti a vedomosti značky CITROËN.

 • CITROËN RealDrive

  Oslobodenie od všetkých starostí spojených s pravidelnými prehliadkami. Neplaťte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom. Všetko je naplánované a váš rozpočet neutrpí vážne rany.

 • CITROËN IdealDrive

  Oslobodenie od všetkých starostí spojených so servisom. Neplaťte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom. Využite všetky výhody spojené s rozšírenou zárukou.

 • CITROËN FreeDrive

  Zachovanie technických charakteristík nového vozidla. Starostlivosť o údržbu, byť mobilný v každom momente. So zmluvou CITROËN FreeDrive sa zbavíte všetkých starostí.

Vyberte dĺžku trvania a kilometrový limit

Nový kontrakt

Zhrnutie

CITROËN C1 EssentialDrive

s limitom 60 000 km na dobu 24 mesiacov

Základ pohody

Predĺženie dvojročnej zmluvnej záruky výrobcu vám umožní dlhšie si v pokoji užívať všetky výhody, ktoré vyplývajú zo skúseností a vedomostí značky CITROËN. Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti autorizovaných servisov značky Citroën urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám. Zabezpečí vám počas celého obdobia trvania zmluvy opravu alebo výmenu všetkých dielov svojho vozidla pri mechanickej, elektrickej, hydraulickej alebo elektronickej poruche vrátane práce (1).

Všade v Európe, vrátane domovskej krajiny, môžete využívať pomoc značky Citroën prostredníctvom služby Citroën Assistance.

Citroën vám prináša exkluzívne výhody

CITROËN ESSENTIALDRIVE vám pomôže zhodnotiť vaše vozidlo pri jeho ďalšom predaji: zmluva ostáva platná a môže sa naďalej využívať (2). Po jednoduchom požiadaní ju môžete u vášho predajcu značky Citroën ešte predĺžiť (3).Všetko podľa plánu

Citroën vás oslobodí od všetkých starostí spojených s pravidelnými prehliadkami. So zmluvou CITROËN REALDRIVE neplatíte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom, uvedenú v servisnej knižke. Všetko je naplánované a váš rozpočet neutrpí žiadne vážne rany. Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti servisov značky Citroën urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám.

Počas trvania zmluvy si zabezpečíte:

Vykonanie pravidelných prehliadok podľa servisnej knižky vozidla, prehliadky zahŕňajú potrebné diely a prácu na ich výmenu.

Všade v Európe vrátane Slovenska môžete využívať pomoc značky Citroën prostredníctvom služby Citroën Assistance.

Zmluva RealDrive vám pomôže zhodnotiť vaše vozidlo pri jeho ďalšom predaji: zmluva ostáva platná a môže sa naďalej využívať.

Po požiadaní ju môžete u vášho predajcu značky Citroën ešte predĺžiť. (1)Jazdite úplne pokojne

CITROËN vás oslobodí od všetkých starostí spojených so servisom. So zmluvou Citroën IdealDrive neplatíte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom, uvedenú v servisnej knižke. Počas celého trvania zmluvy môžete zároveň využívať všetky výhody spojené s rozšírenou zárukou. Všetko je naplánované a váš rozpočet neutrpí žiadne vážne rany.

Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti servisov značky CITROËN urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám.

Počas trvania zmluvy si zabezpečíte:

Výmenu všetkých dielov svojho vozidla pri mechanickej, elektrickej, hydraulickej alebo elektronickej poruche. (1)
Vykonanie pravidelných prehliadok podľa servisnej knižky vozidla, prehliadky zahrňujú potrebné diely aj prácu.

Všade v Európe, vrátane domovskej krajiny, môžete využívať pomoc značky CITROËN prostredníctvom služby Citroën Assistance.

Po požiadaní si môžete zmluvu u vášho predajcu značky Citroën ešte predĺžiť. (2)Špičková služba

Chceli by ste zachovať technické charakteristiky svojho nového automobilu CITROËN? Nemáte čas starať sa o jeho údržbu? Potrebujete byť mobilný v každom momente? So zmluvou Citroën FreeDrive sa zbavíte všetkých starostí!

Zmluva Citroën FreeDrive zabezpečí najlepšiu starostlivosť pre vaše vozidlo: všetky operácie pravidelnej údržby a výmena alebo oprava opotrebovateľných dielov sú kryté vašou zmluvou. A vaše vozidlo vám bude vždy odovzdané čisté po kompletnom vyčistení interiéru i exteriéru.

Zároveň bezplatne dostanete aj preventívnu prehliadku pred technickou kontrolou s diagnostikou potrebných prác, aby ste bez problémov prešli technickou kontrolou.

Zachováte si vašu mobilitu

Náhradné vozidlo vám bude k dispozícii, keď bude váš CITROËN v našich servisoch na vykonanie operácií údržby. Navyše, všade v Európe, vrátane domovskej krajiny, môžete využívať pomoc značky CITROËN prostredníctvom služby Citroën Assistance.

Vaše vozidlo je kryté zárukou rovnako ako v prvý deň

Môžete využiť výmenu alebo opravu dielov označených za chybné (vrátane nutne vynaloženej práce) a k dispozícii je vám celá sieť CITROËN.

Po požiadaní si môžete zmluvu u vášho predajcu značky Citroën ešte predĺžiť. (1)